O MNE...

V mojom svete slová ako neviem a nedá sa neexistujú. Môj záujem o stavebný priemysel začal v detstve a časom sa rozvinula táto vášeň až na absolvovanie odboru pozemných stavieb na STU v Bratislave. Skúsenosti som získal niekoľkoročnou praxou na stavbách developerských projektov, vo facility manažmente a realitnej činnosti, čo spelo až k založeniu vlastnej skupiny spoločností RERE. Od malička sprevádzaný duchom plným cieľavedomosti so zanietením pre dotiahnutie vecí do konca, zmyslom pre detail a uprednostnením kvality pred kvantitou, je mojím cieľom ponúkať tie najlepšie služby pre klientov, ktorým priemerné služby nestačia a vyhľadávajú individuálny prístup. 

Mojim hlavným zameraním je:

OSOBNÝ ŽIVOT

Môj kariérny úspech pripisujem vyváženému pracovnému a súkromnému životu. Nie vždy je ľahké nájsť medzi týmito dvoma svetmi rovnováhu a o to viac si dokážem naplno užiť čas strávený so svojou rodinou a priateľmi. Život si budujem z pozitívnych tehál a optimizmus rád rozdávam aj okoliu. Vysoké pracovné nasadenie kompenzujem vhodnou životosprávou s dôrazom na zdravú stravu a šport a spánok. Počas voľného času ma môžete stretnúť v prírode pri behu či turistike a od jari do jesene si vychutnávam jazdu na motocykli alebo ma stretnete na opačnej strane planéty. Milujem cestovanie a spoznávanie nových destinácii, kultúr a ľudí.    


„Som presvedčený, že celkový úspech je o úspechoch v mnohých oblastiach vášho života. Nemôžete byť považovaný za úspešného vo svojom kariérnom živote, ak je váš osobný život v troskách.“ Zig Ziglar