O DANIELOVI...

V Danielovom svete slová ako neviem a nedá sa neexistujú. Jeho záujem o stavebný priemysel začal stavbou detských stavebníc a časom sa rozvinula táto vášeň až na absolvovanie stavebného inžiniera v odbore pozemných stavieb na STU v Bratislave, niekoľkoročnú prax na stavbe developerských projektov, prax vo facility manažmente a realitnej činnosti až po založenie vlastnej spoločnosti RERE s. r. o.. Od malička sprevádzaný duchom plným cieľavedomosti so zanietením pre dokončenie veci do konca, zmyslom pre detail a uprednostnením kvality pred kvantitou je Danielovým cieľom ponúkať tie najlepšie služby pre klientov, ktorým priemerné služby nestačia. 

Danielovým hlavným zameraním je:

OSOBNÝ ŽIVOT

Dlhodobo ide po ceste k čo najsprávnejšej životospráve, ktorá vie, že nebude mať nikdy koniec no užíva si cestovanie. Rád športuje a zo športov má najradšej beh a cvičenie s vlastnou váhou. Adrenalín si vie doplniť jazdou na motocykloch. Miluje dobré a predovšetkým zdravé jedlo s vedomím toho, že čo človek skonzumuje to ho tvorí. Život si stavia z pozitívnych tehál a pozitivitu aj rád rozdáva. Váži si svoje súkromie a taktiež súkromie ostatných ľudí.


„Som presvedčený, že celkový úspech je o úspechoch v mnohých oblastiach vášho života. Nemôžete byť považovaný za úspešného vo svojom kariérnom živote, ak je váš osobný život v troskách.“ Zig Ziglar