O DANIELOVI...

V Danielovom svete slová ako neviem a nedá sa neexistujú. Jeho záujem o stavebný priemysel začal v detstve a časom sa rozvinula táto vášeň až na absolvovanie odboru pozemných stavieb na STU v Bratislave. Skúsenosti získal niekoľkoročnou praxou na stavbách developerských projektov, vo facility manažmente a realitnej činnosti, čo spelo až k založeniu vlastnej skupiny spoločností RERE. Od malička sprevádzaný duchom plným cieľavedomosti so zanietením pre dotiahnutie vecí do konca, zmyslom pre detail a uprednostnením kvality pred kvantitou, je Danielovým cieľom ponúkať tie najlepšie služby pre klientov, ktorým priemerné služby nestačia a vyhľadávajú individuálny prístup. 

Danielovým hlavným zameraním je:

OSOBNÝ ŽIVOT

Svoj kariérny úspech pripisuje predovšetkým vyváženému pracovnému a súkromnému životu. Nie vždy je ľahké nájsť medzi týmito dvoma svetmi rovnováhu a o to viac si dokáže naplno užiť čas strávený so svojou rodinou a priateľmi. Život si stavia z pozitívnych tehál a optimizmus rád rozdáva aj okoliu. Jeho vysoké pracovné nasadenie kompenzuje vhodnou životosprávou s dôrazom na zdravú stravu a šport. Počas voľného času ho môžete stretnúť v prírode pri behu či turistike a od jari do jesene si vychutnáva jazdu na motocykli. Miluje cestovanie a spoznávanie nových destinácii, kultúr a ľudí.    


„Som presvedčený, že celkový úspech je o úspechoch v mnohých oblastiach vášho života. Nemôžete byť považovaný za úspešného vo svojom kariérnom živote, ak je váš osobný život v troskách.“ Zig Ziglar